2013

Midwinterloop, 31-12-2013, Den Ham
5 km 10 km
René de Jager 19.34 2e Hsen Erik Fokke 39.30
Jerry de Jong 19.43 Roelof van de Velde 41.15 3e H50
Gert Berenst 19.51 Gert Hekman 43.41
Melissa Kollen 27.01 Gert Staarman 45.48
Melanie Kollen 27.02 Hans Lukas 46.25
Roelof Veurink 46.44
Dick Dubbink 46.59
Maarten Koelman 47.22
Joris Bosch 47.32
Ilona Bolks 47.34 3e Dsen
Sandra Berenst 54.29 2e D35
Bertine Olthof 57.56
Coop dorpsloop, de Krim, 28-12-2013
5 km
Diana Hendriks 27.06
Winter Step-One-Loop 22-12-2013, Borne
5 km Halve marathon
Gert Berenst 19.34 Jerry de Jong 1.25.26
René de Jager 19.41
Ilona Bolks 22.41
Dagmar Ekkel 24.58
Ameland Adventure Run, 14-12-2013
21 km 5km
Gert Hekman 1.31.06 Arno Botter 29.19
Bert Luchies 1.31.54
Gert Berenst 1.32.59 10 km
Tony Ruiter 1.33.13 Henriët van Nuil 55.23
Henk Enoch 1.34.59 Berdien Prins 58.55
Jan Schuurs 1.36.42 Rita Knol 1.02.36
Maarten Koelman 1.49.35
Jan Kamphuis 1.49.45
Jeanet Reekers 1.55.47
Dianne Fokke 2.12.47
Sandra Berenst 2.14.47
Jacqueline Davenschot 2.15.55
2e Lageveldloop, 14-12-2013, Wierden
5 km 10 km
Roelof Veurink 25.13 Erik Fokke 44.13
Andrea Olthof 30.05 René de Jager 45.51
Ilona Bolks 52.42 3e Dsen
2e Zandstuve Bosloop, 30-11-2013, Vroomshoop
5 km 10 km
Roelof van de Velde 20.38 Jerry de Jong 40.55 3e H40+
Wilko Kolkman 21.18 3e H40+ Bert Luchies 41.04
Gert Staarman 22.22 Jan Schuurs 44.58
Ilona Bolks 22.45 3e Dsen Hans Lukas 46.27
Edward Olthof 23.46 Roelof Veurink 48.00 3e H50+
Joris Bosch 23.49
Paul Wekamp 25.58
Anja van de Vegt 26.52
Andrea Olthof 27.12
Mirjam Meijerink 27.37
Berdien Prins 28.32
Carlein Knol 30.11
Diana Hendriks 30.20
Erjan Kikkert 32.14
Raymond Hudepohl 33.25
ACO van Elderen Crossloop, 23-11-2013, Ommen
9,5 km
Bert Luchies 39.34
Zevenheuvelenloop, 17-11-2013, Nijmegen
15 km
Jerry de Jong 58.43
Gert Berenst 1.00.19
Tony Ruiter 1.03.11
Jan Kamphuis 1.06.03
Henk Enoch 1.06.15
René de Jager 1.06.22
David Jansen 1.06.53
Jan Hankamp 1.07.14
Wilko Kolkman 1.08.00
Gert Staarman 1.08.03
Marieke ten Brinke 1.08.20
Maarten Koelman 1.11.15
Ilona Bolks 1.11.28
Bram Meijer 1.12.33
Hans Lukas 1.14.01
Jeanet Reekers 1.15.23
Gert Poelman 1.16.55
John Poelarends 1.23.58
Dianne Fokke 1.24.08
Bertine Olthof 1.27.05
Sandra Berenst 1.27.53
OLC Springendalloop, 16-11-2013, Vasse
10 km 15 km
Henriët van Nuil 55.55 Gert Hekman 1.02.54
Eugenie ter Grote 56.03
Berdien Prins 58.35
Rita Knol 1.02.45
Haarlerbergloop, 10-11-2013, Haarle
10 km
Jerry de Jong 40.27
Tony  Ruiter 42.40
1e Lageveldloop, 9-11-2013, Wierden
5 km 10 km
Gert Berenst 21.10 1e H40 Jan Hankamp 49.38
Gert Poelman 26.41 Marieke ten Brinke 51.32 2e Dsen
Henriët van Nuil 28.32 Jan Schuurs 52.41
Berdien Prins 32.04 Fokke Wind 52.41
Run-Bike-Run Nijverdal, 3-11-2013
5 km lopen – 20 km ATB – 2,5 km lopen  
Bert Luchies 1.35.20
Diep Hel Holterbergloop 26-10-2013, Holten
10 mijl 5 mijl
Jerry de Jong 1.04.53 Jan Hankamp 35.06
Bert Luchies 1.09.36 Melanie Kollen 44.01
Roelof van de Velde 1.10.39 Melissa Kollen 44.30
Wilko Kolkman 1.14.54 Mirjam Meijerink 45.34
Gert Staarman 1.16.04 Berdien Prins 45.30
Ilona Bolks 1.20.53 José de Jonge 45.12
Fokke Wind 1.21.09 Anja van de Vegt 45.28
Herman Bouwhuis 1.24.05
Roelof Veurink 1.24.10
Gert Poelman 1.33.39
Sandra Berenst 1.34.04
Henriët van Nuil 1.35.32
Eugenie ter Grote 1.38.03
Bertine Olthof 1.41.45
Rita Knol 1.49.36
Oldemeijercross 19-10-2013, Hardenberg
6 km 9 km
Gert Berenst 24.33 Bert Luchies 37.02
Jan Hankamp 26.42 Jan Kamphuis 40.47
Ilona Bolks 28.50 Roelof Veurink 44.29
Jeanet Reekers 31.57 Sandra Berenst 52.34
Diana Hendriks 37.35
Marathon Eindhoven, 13-10-2013
42,195 km
Ben Davenschot 3.26.10
Gert Berenst 3.28.49
Dianne Fokke 4.22.08
21 km
Jerry de Jong 1.22.34 clubrecord
1e Zandstuve Bosloop, 12-10-2013
5 km 10 km
Gert Hekman 19.23 2e H40+ Erik Fokke 39.48 2e Hsen
Roelof van de Velde 20.43 2e H50+ David Jansen 42.36
Wilko Kolkman 20.47 Fokke Wind 48.21 3e H50+
Henk Enoch 21.15 3e H50+ Joris Bosch 48.48
Gert Staarman 21.23 Gert Poelman 51.57
Ilona Bolks 22.15 1e Dsen Henriët van Nuil 53.10 2e D35+
John Poelarends 24.43 Eugenie ter Grote 55.50
Diana Hendriks 27.44 Melissa Kollen 57.06 3e Dsen
Carlein Bolks 31.35  Bertine Olthof  58.32
Ravijnloop Nijverdal, 12-10-2013
16,1 km
Roelof Veurink 1.21.21
Marathon Berlijn, 29-09-2013
42.195 km
Roelof van de Velde 3.15.00
Twentse vrouwenloop, 22-9-2013, Enschede
5 km
Ilona Bolks 22.24
Christa Hudepohl 28.18
Monique Scholtens 39.33
Klenckeloop Oosterhesselen, 21-09-2013
5 km
Marieke ten Brinke 20.40
Appelloop, Olst, 18-9-2013
10 km
Gert Staarman 44.54
Triatlon Zwolle
1/8 triatlon
Roelof Veurink 1.22.14
Strongmanrun Hellendoorn, 8-9-2013
Jan Schuurs 2.01.45
Joris Bosch 2.36.07
Fokke Wind 2.36.15
Monique Wörner 3.57.03
Triatlon Vroomshoop, 7-9-2013
Kwart triatlon
Jerry de Jong 1.57.37 2e H40+ snelste heer Vroomshoop
René Elzinga 2.24.47
Jacqueline Davenschot 2.27.35 snelste dame Vroomshoop
Sandra Berenst 2.34.25
Achtste triatlon
Bert Luchies 1.04.38 snelste heer Vroomshoop
Wilko Kolkman 1.05.21
Ben Davenschot 1.06.04
Marieke ten Brinke 1.12.34
Roelof Veurink 1.13.21
Dick Dubbink 1.15.10
John Poelarends 1.15.11
Gert Staarman 1.15.55
Maarten Koelman 1.17.39
Rita Knol 1.26.50
Zwemloop
Carlein Knol 46.25
Kwart trio lopen
Gert Hekman 39.48
Bram Meijer 45.57
Achtste trio lopen
René de Jager 20.19 1e lopen trio
Gert Hekman 22.35
Achtste trio fietsen en lopen
Hendriët van Nuil 37.02 en 28.16
Loopfestijn Dalfsen, 7-9-2013
21,1 km 5 km
Ilona Bolks 1.45.10 Henk Enoch 20.37
Oranjeloop, 6-9-2013, Nieuwleusen
5 km
Roelof van der Velde 19.40
Rutbeek triatlon Enschede, 1-9-2013
Sprintafstand
Wilko Kolkman 1.13.59
Grafschafter triathlon, 31-8-2013, Nordhorn
Sprintafstand, 750 m Z, 20 km F, 5 km L
Bert Luchies 1.15.06
Aquaklimcross, 24-8-2013, Sibculo
3 km 6 km
Tony Ruiter 15.30 Jerry de Jong 27.47
Diana Hendriks 20.29 Bert Luchies 28.00
Gert Berenst 28.22
12 km Ilona Bolks 33.10 Snelste dame van Sibculo
Erik Fokke 56.39 Joris Bosch 33.44
Jan Schuurs 1.01.46 John Poelarends 36.48
Fokke Wind 1.08.53 Sandra Berenst 40.25

 

Kermisloop Broekland, 26-7-2013
5,6 km
Jerry de Jong 21.48
Coevorder Grachtenloop, 7-7-2013, Coevorden
5 km
Marieke ten Brinke 21.02 3e Dsen
Wiezoloop, 6-7-2013, Wierden
5 km 10 km
Ilona Bolks 22.10 Roelof van de Velde 41.39 3e H50
Dick Dubbink 22.38 Gert Staarman 48.08
Berdien Prins 25.12 Wilko Kolkman 48.26
Wouter Wekamp 26.56 Roelof Veurink 49.05
Anja van de Vegt 27.04 Dianne Fokke 59.20
Klepperstadloop, 3-7-2013, Hardenberg
5 km 10 km
René de Jager 18.32 Ilona Bolks 46.38
Gert Berenst 18.58 Diana Hendriks 1.02.32
Jan Schuurs 20.20
Marieke ten Brinke 21.30
Gert Staarman 21.44
Dick Dubbink 22.08
Gert Poelman 23.29
Henriët van Nuil 25.16
Rita Knol 28.02
Triatlon Holten, 29-6-2013
1/8 Olympische afstand
Wilko Kolkman 1.21.37 René de Jager 2.27.30
Dick Dubbink 1.30.57 Jerry de Jong 2.29.29
1/3 triatlon Oude Gastel, 22-6-2013
1350 m Z, 60 km F, 14 km L
René de Jager 3.12.27

 

Triatlon Rijssen, 22-6-2013
1/8 triatlon
Jerry de Jong 1.02.41 2e H40+
Wilko Kolkman 1.05.36
Looponderdeel kwart triatlon trio Dianne Fokke 59.24
Banthumloop, 21-6-2013, Bergentheim
5 km
Bert Luchies 19.06
Jan Schuurs 20.23
Marieke ten Brinke 21.48
Ilona Bolks 21.57
Dick Dubbink 22.30
Henriët van Nuil 25.34
Wouter Wekamp 25.50
Anja van de Vegt 26.11
Berdien Prins 26.12
Diana Hendriks 27.49
Rita Knol 28.53
Carlein Knol 31.32
Ingrid Wessels 32.25
Cross voor Nop Vroomshoop, 15 juni, 5 kilometer en een beetje
naam tijd
Rickely Remmink 40:24
Raymond Hudepohl 34:14
José van Goor 33:41
Bert Toonstra 33:32
Carlein Knol 33:18
Edwin Bolks 32:30
Linda Ekkel 31:38
Linda Melenboer 31:38
Ina Kollen 31:38
Susan Ekkel 31:08
Imke Kok 31:08
Karin Schuldink 28:57
Bertine Olthof 28:57
Bertil Jansen 28:31
Sandra Berenst 28:31
Diana Hendriks 28:27
Melanie Kollen 27:31
Berdien Prins 27:28
Wouter Wekamp 27:20
Henriët van Nuil 27:19:
Richard Grobben 26:45
Ria Spoor 26:27
Marc Kosse 25:15
Gert Staarman 25:01
John Poelarend 24:15
Dick Dubbink 23:57
Jan Schuurman 22:09
Tony Ruiter 22:09
Wilco Kolkman 22:07
Jan Hankamp 21:04
David Jansen 20:45
Gert Berenst 20:18
Jerry de Jong 20:16
Gert Hekman 20:06
Bert Luchies 20:04
Erik Fokke 19:53
Halve marathon Zwolle, 8 juni 2013
Gert Hekman 1.32.41
Jan Schuurs 1.37.36
Ilona Bolks 1.42.54
Bram Meijer 1.47.40
Triatlon Wierden, 8-6-2013
1/8
Bert Luchies 1.11.16
Wilko Kolkman 1.11.17
Roelof Veurink 1.23.03
Rijsserbergloop, Rijssen, 8 juni 2013
10 mijl 5 km
Herman Bouwhuis 1.16.45 Erik Fokke 18.57
Jan Hankamp 19.55
Triatlon Hengelo Gld, 8 juni 2013
1/8
Jerry de Jong 1.02.34
Twenterandrun, Vriezenveen, 31 mei 2013
5 km 10 km
René de Jager 19.03 Jerry de Jong 38.25
Jan Hankamp 20.06 Gert Hekman 39.36
Jan Schuurs 20.23 Fokke Wind 44.33
Ilona Bolks 21.54 Herman Bouwhuis 45.15
Gert Staarman 21.55 Maarten Koelman 47.09
Dick Dubbink 22.10 Henriëtte Bosch 56.02
Jeanet Reekers 23.42 Dianne Fokke 56.54
Henriët van Nuil 25.24
Berdien Prins 25.45
Diana Hendriks 27.24
Stationloop, Ommen, 29 mei 2013
16 km
Jerry de Jong 1.05.39
Henk Enoch 1.10.41
Gert Hekman 1.10.42
Jan Schuurs 1.10.59
Ben Davenschot 1.11.03
Gert Staarman 1.14.16
Dick Dubbik 1.16.05
Wilko Kolkman 1.17.11
Ilona Bolks 1.18.05
Roelof Veurink 1.19.46
Bram Meijer 1.20.30
Eugenie ter Grote 1.33.05
Jacqueline Davenschot 1.35.20
Bernadien Bakhuis 1.52.29
UT-triathlon, Enschede, 11 mei 2013
1/8 triathlon
Wilko Kolkman 1.05.11
Enschede, 21 april 2013
Marathon
Rene de Jager 3:17:42
Ilona Bolks 3:48:26
1/2 Marathon
Wilko Kolkman 1:35:45
Ben Davenschot 1:38:13
Gert Hekman 1:39:17
Gert Staarman 1:43:51
Dick Dubbink 1:45:24
Jeanet Reekers 1:50:24
Diana Hendriks 2:22:52
Cityrun Hardenberg, 19 april 2013
5 km 10 km
Henriët van Nuil 25.31 Jan schuurs 43.33
Hengelo, 7 april 2013
15 km
Gert Staarman 1.09.44
Dick Dubbink 1.10.08
Ommen, 6 april 2013
21 km 10 km
Henk Enoch 1.33.08 René de Jager 38.52 2e HSen
Wilco Kolkman 1.39.19 Jerry de Jong 38.59
Jan Schuurs 1.39.26 Gert Hekman 40.16
Herman Bouwhuis 1.41.30 Gert Berenst 41.07
Roelof Veurink 1.48.37 Ben Davenschot 43.34
Ilona Bolks 44.42
Dianne Fokke 58.14
Landalloop, 30 maart 2013, Haarle
10 km 15 km 
René de Jager 40.17 Henk Enoch 1.07.18
Gert Berenst 42.10 Henk Bouwhuis 1.11.25 3e H60
10 Engelse mijlen Haaksbergen, 24 maart 2013
Gert Hekman 1:06:39
Jerry de Jong 1:07:28
Ben Davenschot 1:12:35
Marieke te Brinke 1:14:26 2e dames recreanten
Ilona Bolks 1:14:35 wedstrijdloper Sisu?
Dick Dubbink 1:15:24
Gert Staarman 1:15:32
Jeanet Reekers 1:19:47
Ria Spoor 1:23:25
Bertine Olthof 1:33:19
Fokke Wind 1:34:03
Diana Hendriks 1:37:16
Sallandtrail
25 km 50 km
Ilona Bolks 2.17.24 René de Jager 4.51.36
5e Zandstuve Bosloop, 9-3-2013
5 km
Gert Hekman 19.46 3e H40+
Dick Dubbink 23.04
Wilko Kolkman 23.05
Gert Staarman 23.38
Henriët van Nuil 26.58 Crosskampioen Twenterand 2013
Anja van der Vegt 27.16
Diana Hendriks 27.57
10 km
Jerry de Jong 41.23 1e H40+ Crosskampioen Twenterand 2013
Bert Luchies 41.32
Erik Fokke 43.10
Jan Schuurs 44.57
Marieke ten Brinke 46.17 2e DSen Crosskamioen Twenterand 2013
Roelof Veurink 48.20
Ria Spoor 52.44 3e D35+
4e Zandstuve Bosloop, 9-2-2013
5 km    10 km
René de Jager 20.09 Jerry de Jong 40.46 2e H40+
Henk Enoch 21.27 Erik Fokke 42.51 in kikkerpak
Gert Staarman 22.39 Jan Schuurs 44.25
Dick Dubbink 22.48 Marieke ten Brinke 45.03 1e DSen
Henriët van Nuil 27.12 Ilona Bolks 46.31 3e DSen
Anja van der Vegt 27.32 Roelof Veurink 47.57
Ellie Gerrits 28.37 Herman Bouwhuis 47.52 1e H60+
 Janet Bouwman 32.26 Fokke Wind 48.33
Jeanet Reekers 50.17 1e D35+
Ria Spoor 53.17 2e D35+
Bertine Olthof 59.03
Midwintermarathon Apeldoorn, 3-2-2013
18,5 km
Gert Staarman 1.29.36
Dick Dubbink 1.29.36
3e Lageveldloop, 26-1-2013, Wierden
5 km
Jan Hankamp 21.39

Holterbergcross, 19-1-2013

 
10 km
Jan Hankamp 45.22
3e Zandstuve Bosloop, 12-1-2013
5 km 10 km
Gert Hekman 20.18 3e H40+ Jerry de Jong 40.28 2e H40+
Jan Hankamp 21.03 3e H50+ Bert Luchies 40.43 3e H40+
Wilko Kolkman 21.33 Erik Fokke 40.53
Jan Schuurs 22.14 René de Jager 41.02
Ilona Bolks 23.34 3e Dsen Marieke ten Brinke 45.38 2e Dsen
Henriët van Nuil 26.27 2e D35+ Roelof Veurink 48.47
Berdien Prins 27.25 3e D35+ Fokke Wind 49.22
Anja van de Vegt 27.37 Jeanet Reekers 51.20 2e D35+
Erjan Kikkert 30.51 Rita Knol 59.34