Uitslag 2019

                ZANDSTUVE BOSLOOP, DEN HAM, 12 JANUARI 2019
                              UITSLAGENLIJST

Plts  Naam                   GJ Vereniging/Woonplts  Bruto    Netto
----- ---------------------- -- -------------------- -------- --------
      J-9, 1500 METER                                        
    1 Brían Pastoor          11 Hasselt                  7:04     7:03
    2 Thijmen Lamberink      09 Spurt '88                7:30     7:29
    3 Thies Koekkoek         09 ACO Van Elderen          7:34     7:32
    4 Hidde de Jonge         12 Hardenberg               7:45     7:44
    5 Maro Fokke             14 Vroomshoop               9:20     9:17
    6 Stan Rozemuller        14 Vroomshoop              10:58    10:55
                                                             
      M-9, 1500 METER                                        
    1 Carmen Bruinsma        09 Atletics Nijverdal       6:34     6:34
    2 Wiep Seinen            08 ACO Van Elderen          6:38     6:37
    3 Emma Duval             09 ACO Van Elderen          6:49     6:48
    4 Yinthe Buitenkamp      10 ACO Van Elderen          6:57     6:57
    5 Aniek Meijerink        10 Vroomshoop               7:23     7:21
    6 Deborah Wessels        09 AV Rijssen               7:51     7:48
    7 Lindy Kramer           09 ACO Van Elderen          8:18     8:17
    8 Liza Smalbrugge        09 Hasselt                  8:39     8:37
    9 Liz Meijer             14 Witharen                 9:15     9:14
                                                             
      J-12, 1500 METER                                       
    1 Mikel Berenst          05 Vroomshoop               5:49     5:48
    2 Bjorn Bruinsma         06 Atletics Nijverdal       6:02     6:02
    3 Wessel Koekkoek        07 ACO Van Elderen          6:03     6:02
    4 Mika Keizer            07 De Sprinter              6:04     6:04
    5 Wout Voortman          07 Enter                    6:21     6:20
    6 Jorn Smalbrugge        07 Hasselt                  6:21     6:20
    7 Nout Meijer            08 ACO Van Elderen          6:28     6:26
    8 Bauke ter Weel         07 Enter                    6:32     6:31
    9 Thijs Dorgelo          09 Hoogenweg                6:54     6:53
                                                             
      M-12, 1500 METER                                       
    1 Laura Boers            06 Vriezenveen              5:39     5:37
    2 Esmee Vis              05 De Gemzen                5:59     5:59
    3 Floor Willems          07 ACO Van Elderen          6:21     6:20
    4 Jasmijn Lamberink      07 Spurt '88                6:32     6:31
    5 Ilse Makkinga          06 ACO Van Elderen          8:14     8:12
    6 Noor van den Enk       06 ACO Van Elderen          8:27     8:25
                                                             
      J-15, 1500 METER                                       
    1 Max Swabedissen        04 AV Rijssen               4:56     4:55
    2 Masaï Boertje             Vroomshoop               7:43     7:41
                                                             
      M-15, 1500 METER                                       
    1 Janne Nijhof           04 Marathon Pim Mulier      6:15     6:15
    2 Fleur Gerrits          05 De Gemzen                6:48     6:47
    3 Rilana Lamberink       04 Gramsbergen              7:24     7:23
    4 Lena Nijhof            03 Marathon Pim Mulier      8:13     8:12
                                                             
      MSEN, 5 KILOMETER                                      
    1 Nick Marsman           97 ACO Van Elderen         17:32    17:32
    2 William van Eeken      94 ACO Van Elderen         17:36    17:35
    3 Robert Gerritsen       86 ACO Van Elderen         17:45    17:45
    4 Michiel Veldman        86 ACO Van Elderen         18:12    18:12
    5 Gerben Tiekstra        91 Dalen                   18:56    18:55
    6 Maarten Koggel         88 ACO Van Elderen         19:06    19:05
    7 Thijs Terlouw          00 Spurt '88               19:33    19:32
    8 Gido Scherphof         00 Vriezenveen             19:54    19:53
    9 Peter Oldenhuis        87 Vriezenveen             20:08    20:07
   10 Juan Oldehinkel        01 Spurt '88               20:38    20:37
   11 Martijn Kolkman        89 Almelo                  21:02    21:00
   12 Sonny Marsman          89 Daarlerveen             21:05    21:01
   13 Wilbert Russcher       88 Rouveen                 22:35    22:31
   14 Wouter Post            81                         22:41    22:38
   15 Jos Hekman             87 Wierden                 22:42    22:37
   16 Tijmen Vosman          07 Rijssen                 23:53    23:50
   17 DirkJan Minkjan        85 Westerhaar-Vriezenv     24:06    24:01
   18 Roberts Egberts        81 Vriezenveen             24:12    24:05
   19 Caminde Smit           83 Almelo                  24:31    24:25
   20 Wouter Knol            80 Nieuwleusen             24:39    24:37
   21 Sander Rozemuller      84 ACO Van Elderen         25:07    25:02
   22 Johan Aalbers          84                         25:17    25:13
   23 Rolf Abbink            79                         25:36    25:33
   24 Tim                    09 Vroomshoop              25:48    25:39
   25 Thijs Gellekink        06 Borne                   25:56    25:48
   26 Johan Bolman           80                         29:19    29:14
   27 Rene Snijder           87 Sportlust/Loopgroep     29:43    29:30
   28 Michel van der Have    80 Vriezenveen             31:46    31:36
                                                             
      M40, 5 KILOMETER                                       
    1 Edwin Van Laar         75 Loopgroep PK            21:07    21:05
    2 Henry Toerse           70 Balkbrug                21:32    21:30
    3 Gert Berenst           68 Sportlust/Loopgroep     21:43    21:41
    4 Roland Zwiggelaar      75 Vriezenveen             21:50    21:49
    5 Harold van den Enk     77 Raalte                  23:25    23:23
    6 Edwin Gerrits          77 Vroomshoop              23:41    23:32
    7 John Jansen            79 Vriezenveen             23:55    23:51
    8 René Hemstede          72 Hardenberg              24:51    24:45
    9 Dennis Gellekink       73 Ootmarsum               25:56    25:48
   10 Irjan Hekman           73 Ommen                   25:57    25:49
   11 Marc Wekamp            69 Sportlust/Loopgroep     25:59    25:54
   12 Jan van der Molen      69 Rheezerveen             26:40    26:34
   13 Gerko van Dalen        76 Ommen                   31:34    31:25
   14 Arnold Brinkman        72 Nieuwleusen             32:01    31:57
                                                             
      M50, 5 KILOMETER                                       
    1 Melchior van de Pol    67 AV '34                  19:41    19:41
    2 Fred Sluijs            63 Wierden                 20:26    20:25
    3 André Nij Bijvank      59 Haarle gem Hellendoo    20:57    20:54
    4 Jan Beldman            59 Dalfsen                 21:47    21:46
    5 Erik Nijhof            65 Marathon Pim Mulier     22:02    22:00
    6 Bert Manenschijn       69 Lemele                  22:13    22:11
    7 Roelof Hutten          57 Spurt '88               22:39    22:38
    8 Jan Hankamp            57 Vroomshoop              23:22    23:19
    9 Roelof van der Velde   58 ACO Van Elderen         23:55    23:53
   10 Anne Marsman           67 ACO Van Elderen         24:13    24:07
   11 Roel Otten             64 Spurt '88               24:40    24:35
   12 Tony Ruiter            62 Den Ham Ov              25:00    24:50
   13 Rob Somsen             67 Vechtdallopers          25:14    25:12
   14 Henri Gerrits          67 Sibculo                 25:22    25:12
   15 Benno Braamhaar        51 Rijssen                 25:57    25:53
   16 Theo Oldehinkel        66 Spurt '88               26:01    25:56
   17 Henk Akkerman          52 Staphorst               26:19    26:14
   18 Hans Hoekman           54 Ommen                   26:46    26:38
   19 Kees de Jonge          68 Sportlust/Loopgroep     28:29    28:21
   20 Henk Spoor             56 Vroomshoop              28:53    28:43
   21 Derk Hendriks          69 Sibculo                 34:14    34:04
   22 Jan Snijder            54 Spurt '88               38:44    38:32
                                                             
      VSEN, 5 KILOMETER                                      
    1 Yvonne Meijer          79 ACO Van Elderen         20:09    20:08
    2 Naomi Heidema          02 Dedemsvaart             20:35    20:34
    3 Marieke ten Brinke     81 ACO Van Elderen         21:24    21:23
    4 Jolanda van Dam - Dijk 86 ACO Van Elderen         22:18    22:16
    5 Eva Heidema            02 Dedemsvaart             23:49    23:47
    6 Gerlinda Marsman-Kuild 89 Daarlerveen             24:08    24:02
    7 Hennie Meijerhof       88 Sportlust/Loopgroep     25:58    25:53
    8 Miranda van den Berg   93 Slagharen               25:59    25:55
    9 Judy Arkes             94 Slagharen               26:41    26:38
   10 Nienke van der Woude   90 Hasselt                 27:08    27:01
   11 Laura Russcher         93 Rouveen                 27:21    27:17
   12 Mieke Pastoor          80 Hasselt                 27:59    27:56
   13 Chantal van der Molen  01 Rheezerveen             28:08    28:01
   14 Kristyna Lexova        86 Hardenberg              28:31    28:25
   15 Karin Post             83 Hasselt                 29:00    28:51
   16 Coralien Wemmenhove    88 Hoogeveen               29:56    29:46
   17 Iris Ruiter            94 Den Ham Ov              29:56    29:45
   18 Bertine Hoeve          86 Punthorst               31:02    30:53
   19 Marleen Hegeman        92 Hasselt                 32:35    32:25
   20 Gerdienke Zielman      85 Hasselt                 32:56    32:46
   21 Lucinda Tuenter        87 Rheezerveen             33:06    32:55
   22 Marjanne Vos           90 Lutten                  33:07    32:56
   23 Esther de Boer         78 Vroomshoop              36:02    35:56
   24 Susan Otter            89 Hardenberg              37:24    37:17
                                                             
      V40, 5 KILOMETER                                       
    1 Saskia Bekhuis         69 Nederlandse Triathlo    23:33    23:30
    2 Jolanda Assink         69 Bergentheim             26:13    26:10
    3 Henriet van Nuil       69 Westerhaar              27:14    27:08
    4 Margreet van der Vecht 73 Hasselt                 28:04    27:55
    5 Ria Smalbrugge         73 Hasselt                 30:39    30:32
    6 Herma Brinkhuis        71 Ommen                   31:35    31:23
    7 Roselin van Gerresheim 70 ACO Van Elderen         31:55    31:49
    8 Gerjanne Journee       70 Dalfsen                 31:59    31:52
    9 Dianne Hankamp         75 Vroomshoop              33:04    32:57
                                                             
      V50, 5 KILOMETER                                       
    1 Marian Fuselier        62 Heino                   23:59    23:56
    2 Agnes Doedens          63 Schalkhaar              24:44    24:39
    3 Gerda Nij Bijvank      58 Haarle gem Hellendoo    26:19    26:14
    4 Jacqueline Davenschot  67 Vroomshoop              28:56    28:52
    5 Brigitte van der Veen  66 Ommen                   31:01    30:50
    6 Gerda van der Vegt     66 Dalfsen                 33:09    33:02
    7 Hannie Lenters         65 Vriezenveen             34:17    34:09
    8 Roelie Nijstad         62 Zuidwolde               34:51    34:42
    9 Ankelien Mepschen      67 Spurt '88               36:04    35:58
                                                             
      MSEN, 10 KILOMETER                                     
    1 Pascal Dankelman       86 ACO Van Elderen         39:44    39:44
    2 Lambert Russcher       87 Staphorst               40:19    40:18
    3 Henk Bloemert          84 Rouveen                 41:04    41:02
    4 Gert-Jan Smelt         94 Zwolle                  41:44    41:43
    5 Maarten Oosterhuis     96 Triathlon               41:50    41:49
    6 Evert Teunis           96 Vriezenveen             43:06    43:05
    7 Emiel Winkler          83 BB lopers               43:21    43:20
    8 Lars Knol              92                         44:55    44:52
    9 Sander Tijink          89 Tubbergen               46:24    46:20
   10 Chris Willems          96 Bergentheim             46:52    46:47
   11 Martin Grootoonk       79 Hardenberg              47:11    47:02
   12 Robin Brands           81 Brucht                  47:15    47:12
   13 Wouter Dirk de Jong    79 Ommen                   47:49    47:42
   14 Gerard Meijerink       80 Vroomshoop              47:54    47:50
   15 Mitchell vd Berg       99 Nijverdal               48:33    48:29
   16 Rick Dalvoorde         99 Nijverdal               48:37    48:33
   17 Sjaak Kolthof          80 Vroomshoop              48:53    48:46
   18 Joris Bosch            85 Vroomshoop              49:10    49:03
   19 Sander Popma           86 Tubbergen               49:40    49:36
   20 Freddy Bouwhuis        80 Den Ham Ov              50:16    50:10
   21 Jesse Oosterhuis       02 Hasselt                 50:18    50:10
   22 Laura vd Heuvel        83 Ommen                   53:44    53:30
   23 Simon Kosse            91 Geerdijk                54:39    54:29
   24 Erik Zagers            79 Hardenberg              56:05    55:58
   25 Peter Kosse            86 Geerdijk                57:18    57:09
   26 Patrick Kelder         85 Vriezenveen             58:33    58:25
                                                             
      M40, 10 KILOMETER                                      
    1 Henk Smalbrugge        73 ACO Van Elderen         37:57    37:57
    2 Rudolf Martens         75 Hardenberg              41:34    41:33
    3 Michiel Huzen          75 Nieuwleusen             41:39    41:36
    4 Serge Hofkamp          75 ACO Van Elderen         41:45    41:44
    5 Edwin Schrik           69 Triathlon               41:58    41:55
    6 Peter van Keulen       75 Den Ham                 43:28    43:26
    7 Bennie Akkerman        69 Rouveen                 44:07    44:05
    8 Bert Luchies           69 Vroomshoop              44:29    44:26
    9 Tom van Tellingen      70 HAC '63                 44:53    44:48
   10 John Egberts           72 Zenderen                45:44    45:42
   11 Jan Hendrik Kollen     76 Den Ham                 45:44    45:35
   12 Arjan Jaspers          73 Den Ham                 46:25    46:22
   13 Gerrit van Oene        78 Isala '96               48:39    48:37
   14 Dick Kampjes           71 Hardenberg              48:41    48:37
   15 Marcel Heuver          75 Hardenberg              53:45    53:31
   16 Gert-Jan Meinen        70 Hardenberg              54:43    54:38
   17 Ferdinand Dam          74 Daarlerveen             59:52    59:46
   18 Marc Kosse             70 Vroomshoop            1:00:34  1:00:27
                                                             
      M50, 10 KILOMETER                                      
    1 Wilco Mars             68 ACO Van Elderen         42:05    42:04
    2 Stef Riemens           63 BB lopers               43:34    43:34
    3 Roel Westert           64 Ruinerwold              44:44    44:43
    4 Jan Eikelboom          65 ACO Van Elderen         45:46    45:45
    5 Wim Matel              62 Spurt '88               46:08    46:06
    6 Leo Meijerink          65 ACO Van Elderen         46:18    46:15
    7 Eize Wind              67 Radewijk                46:59    46:53
    8 Heinz Stroeve          49 Emlichheim              47:28    47:26
    9 Fred Koningstein       64 Dalfsen                 48:04    47:59
   10 Henk-Jan Meier         63 Hardenberg              49:43    49:40
   11 Rooseboom Peter        61 Hardenberg              50:24    50:19
   12 Gert Goos              65 Oudleusen               50:24    50:17
   13 Theo Salomons          68 Spurt '88               50:54    50:48
   14 Geet Jan Blom          64 Wierden                 52:21    52:16
   15 Jan Snijder            61 Nieuwleusen             53:00    52:54
   16 Henk Korterink         65 Hasselt                 53:07    52:58
   17 Dick Remmers           63 ACO Van Elderen         53:29    53:20
   18 Jan Altena             53 Bruchterveld            56:00    55:55
   19 Ed Buijtenweg          59 Zwolle                  57:32    57:23
   20 Jan Schutte            67 Sibculo                 58:33    58:25
   21 Herman Bouwhuis        51 Den Ham Ov              58:56    58:47
                                                             
      VSEN, 10 KILOMETER                                     
    1 Stefanie Bouma         83 Veeningen               43:23    43:22
    2 Corien Jansen          86 De Sprinter             44:35    44:33
    3 Marieke Falkmann       87 Groningen               44:59    44:58
    4 Edine Pape             87 Vriezenveen             48:47    48:42
    5 Leonie Eenkhoorn       86 Isala '96               49:06    49:04
    6 Sabine Nijstad         93 HAC '63                 49:25    49:22
    7 Moniek van Buren       82 Den Ham                 52:11    52:05
    8 Lisette Oude Geerdink  88 Den Ham Ov              53:23    53:18
    9 Sharon Dekker          89 Hardenberg              54:43    54:39
   10 Angela de Boer         85 Dalfsen                 57:18    57:10
   11 Corine Dankelman       81 Hellendoorn             59:05    58:57
   12 Marloes Nijkamp        85 Nieuwleusen             59:23    59:15
   13 Judith Vogelzang       89 Ommen                 1:01:42  1:01:36
                                                             
      V40, 10 KILOMETER                                      
    1 Saskia Schutte         72 Cialfo                  44:23    44:19
    2 Janneke Molenhuis      77 De Sprinter             44:51    44:48
    3 Claudia van Tellingen  74 HAC '63                 48:21    48:19
    4 Geke Tempelman         70 Vechtdallopers          53:30    53:26
    5 Annemarie Wessels      69 ACO Van Elderen         56:28    56:24
    6 Sandra Berenst         71 Sportlust/Loopgroep   1:06:17  1:06:10
                                                             
      V50, 10 KILOMETER                                      
    1 Gerda Akkerman         68 Rouveen                 53:25    53:21
    2 Jacqueline t Brummelhu 65 HAC '63                 56:12    56:07

Deze wedstrijd is onderdeel van de 
Vechtdalcrosscompetitie. 
De laatste wedstrijd van dit seizoen is de 
Aco van Elderen Crossloop op 16-02-2019

                       www.loopgroep-dezandstuve.nl
                      www.vechtdalcrosscompetitie.nl