2012

 
5 km 10 km
René de Jager 19.37 Jerry de Jong 38.33
Dick Dubbink 23.47 Erik Fokke 39.07
Roelof Veurink 24.33 Bert Luchies 39.38
Berdien Prins 28.00 Ben Davenschot 46.00
Rita Knol 30.11 Gert Staarman 47.04
Erjan Kikkert 31.32 Marieke ten Brinke 45.30 2e Dsen
Ilona Bolks 47.47 3e Dsen
Jeanet Reekers 48.31 2e D35+
Henriët van Nuil 54.51
Bertine Olthof 55.00
Step-one Winterloop, Borne, 22-12-2012
21 km
Henk Enoch 1.33.41
Herman Bouwhuis 1.41.18
Lageveldloop, Wierden, 15-12-2012
10 km 5 km
Gert Hekman 42.37 René de Jager 19.57
Henk Enoch 45.01 Gert Berenst 20.12 3e H40+
Jan Schuurs 45.56 Ben Davenschot 23.41
Marieke ten Brinke 47.37 1e Dsen
Ilona Bolks 49.23 2e Dsen
Fokke Wind 50.59
Henriët van Nuil 58.02 3e D35+
Halve Marathon Nijeveen, 1-12-2012
Heman Bouwhuis 1.39.56
De Zandstuve Bosloop, 24-11-2012, Vroomshoop
5 km     10 km
René de Jager 19.44 Erik Fokke 39.37
Gert Hekman 19.51 3e H40+ Jerry de Jong 40.00 2e H40+
Wilko Kolkman 21.22 Henk Enoch 44/31 3e H50+
Jan Schuurs 21.33 Marieke ten Brinke 47.00 1e Dsen
Gert Staarman 22.56 Ben Davenschot 48.29
Dick Dubbink 23.26 3e H50+ Fokke Wind 50.45
Ilona Bolks 23.29 3e Dsen Jeanet Reekers 51.19
Henriët van Nuil 27.41 Ria Spoor 53.10
Ellie Gerrits 29.08
Diana Hendriks 29.28
Zevenheuvelenloop, 18-11-2012, Nijmegen
15 km
Jerry de Jong 57.43
René de Jager 1.00.42
Gert Hekman 1.01.45
Gert Berenst 1.02.45
Jan Kamphuis 1.05.27
Jan Hankamp 1.06.00
Wilko Kolkman 1.06.03
Marieke ten Brinke 1.08.30
Gert Staarman 1.10.19
Ben Davenschot 1.10.22
Dick Dubbink 1.10.56
Ilona Bolks 1.12.28
Jeanet Reekers 1.14.23
Bram Meijer 1.16.09
Ria Spoor 1.18.40
Maarten Koelman 1.23.42
Bertine Olthof 1.29.54
Aco van Elderen crosscompetitie, Ommen,
10 km
Bert Luchies 39.20
Springendalloop, 17-11-2012, Vasse
15 kn  
Herman Bouwhuis 1.10.30
Gerrit Voortman Lemelerbergloop, 3-11-2012
10,8 km
Bert Luchies 48.16
Jerry de Jong 49.07
Diepe Hel Holterbergloop, 27-10-2012, Nijverdal
10 mijl 5 mijl
Jerry de Jong 1.02.05 Jan Hankamp 33.28
Bert Luchies 1.06.18 Jan Kamphuis 33.52
Gert Hekman 1.08.24 Berdien Prins 43.57
Herman Bouwhuis 1.13.52 Henriët van Nuil 44.13
Gert Staartman 1.15.07 Diana Hendriks 46.52
Jan Schuurs 1.12.29
Dick Dubbink 1.18.21
Ben Davenschot 1.19.12
Jacqueline Davenschot 1.34.33

Lageveldcross, 20-10-2012, Wierden

5km 10 km
Jan Schuurs 22.04 Herman Bouwhuis 48.14

Teutolauf, 20-10-2012, Lengerich

12,2 km 29 km
Bert Luchies 53.16 Jerry de Jong 2.15.54
Gert Hekman 54.32 Erik Fokke 2.19.20
Jeanet Reekers 1.07.16 Jan Kamphuis 2.35.15
Jacqueline Davenschot 1.15.49 Gert Berenst 2.35.32
Sandra Berenst 1.18.17 Tony Ruiter 2.46.00
Ben Davenschot 2.47.13
Marieke ten Brinke 2.47.46

Oldemeijercrossloop, 20-12-2012, Hardenberg

9 km
Gert Staarman 43.53
Dick Dubbink 45.14

1e Zandstuve Bosloop, 13-102012, Vroomshoop

5 km 10 km
René de Jager 19.58 Erik Fokke 40.14
Gert Hekman 20.40 Jerry de Jong 40.33 2e H40+
Jan Hankamp 20.51 René Elzinga 44.42
Wilko Kolkman 20.59 Tony Ruiter 44.58 1e H50+
Jan Schuurs 22.02 Ria Spoor 53.59
Gert Staarman 22.51 Dianne Fokke 1.02.33
Dick Dubbink 23.43 Ben Davenschot 1.02.55
Berdien Prins 27.22  3e D35+
Henriët van Nuil 28.15
Diana Hendriks 28.45 2e Dsen

Halve marathon Meppel, 13-102012

21,1 km   Ilona Bolks 1.48.09 4e Dsen
Herman Bouwhuis 1.38.55
10 km Marieke ten Brinke 45.09 1e D

Posbankloop, 30-9-2012, Velp

15 km
Jerry de Jong 1.00.44
Gert Hekman 1.05.09
René de Jager 1.05.47
Gert Berenst 1.05.52
Wilko Kolkman 1.08.19
Jan Schuurs 1.08.27
Gert Staarman 1.11.28
Marieke ten Brinke 1.11.56
Ben Davenschot 1.13.01
Dick Dubbink 1.14.04
Jeanet Reekers 1.15.37
Bram Meijer 1.15.37
Jacqueline Davenschot 1.32.54
Dianne Fokke 1.39.59

Marathon Zwolle, 30-09-2012

Erik Fokke 3.25.00

Twentse Vrouwenloop, 23-9-2012, Enschede

10 km
Diana Hendriks 57.23
Ilona Bolks 57.24

Holland triathlon, 8-9-2012, Almere 3,8 km zwemmen, 180 km fietsen, 42.195 km lopen

René de Jager 11.07.22

Oranjeloop, 7-9-2012, Nieuwleusen

5 km 10 km
Jan Hankamp 20.27 1e H50+ Jerry de Jong 38.54 2e H40+
Gert Berenst 20.37 1e H40+ Gert Hekman 42.10
Jan Schuurs 21.17 2e H40+ Jan Kamphuis 43.48

Triatlon Vroomshoop, 1-9-2012

Kwart (1 km Z, 40 km F, 10 km L)
Jerry de Jong 2.04.33 Snelste heer Vroomshoop
Ben Davenschot 2.20.31
René Elzinga 2.25.02
Ilona Bolks 2.29.56
Marieke ten Brinke 2.37.29
Jeanet Reekers 2.39.49
Achtste (500 m Z, 20 km F, 5,5 km L)
Bert Luchies 1.08.43
Jan Schuurs 1.15.48
Roelof Veurink 1.15.49
Dick Dubbink 1.18.03
Jacqueline Davenschot 1.20.16  Snelste dame Vroomshoop
Gert Staarman 1.20.58
Arno Botter 1.23.45
Berdien Prins 1.27.01
Marjan Sanderman 1.27.07
Bertine Olthof 1.27.59
Dianne Fokke 1.29.20
Bernadien Bakhuis 1.29.20
Henriëtte Bosch 1.29.39
Monique Wörner 1.29.46
Zwemloop (500 m Z, 5 km L)
Diana Hendriksen 45.24
Deelnemers trio, 10 km lopen
Gert Hekman 40.17
Bram Meijer 44.38
Deelnemer trio, 20 km fietsen en 5 km lopen
Henriët van Nuil 40.33 en 32.33
Deelnemer trio, 5 km lopen
Susan Ekkel 30.05

Run-Bike-Run, 25-8-2012, Borne 6,5 km lopen, 30 km fietsen, 4,8 km lopen

Gert Berenst 1.48.58

  Aquaklimcross, 25-8-2012, Sibculo

6 km 12 km, afgebroken 
Jan Schuurs 30.31 Bert Luchies 42.51
Ilona Bolks 34.11 Jerry de Jong 41.44
Roelof Veurink 34.22

Halve marathon Lauwersoog, 28-7-2012, Ulrum

Herman Bouwhuis 1.42.35

  Wiezoloop, 21-7-2012, Wierden

5 km 10 km
Berdien Prins 27.12 Gert Staarman 45.52
Rita Knol 28.40 Dick Dubbink 46.04
Diana Hendriks 29.13

Triathlon Holten, 7-7-21012

Olympische afstand (1500 m zwemmen, 40 km fietsen, 10 km lopen)
René de Jager 2.29.53
Kwart triathlon (1000 m zwemmen, 40 km fietsen, 10 km lopen)
Jerry de Jong 2.16.29

Klepperstadloop, 4-7-2012, Hardenberg

5 km
Jan Schuurs 21.09
Gert Staarman 21.42
Dick Dubbink 22.54
Rita Knol 28.26
Diana Hendriks 29.33

Grachtenloop, 1-7-2012, Coevorden

5 km 10 km
Diana Hendriks 28.57 Ilona Bolks 45.56

Pouw triathlon Rijssen, 23-06-2012

Kwart triathlon Achtste triathlon
René de Jager 2.01.13 4e H20+ Jerry de Jong 1.01.58 2e H40+
Ilona Bolks 2.26.52 4e D20+ Roelof Veurink 1.14.30
Marieke ten Brinke 1.16.05

Bocholter triathlon, 17-6-2012, Bocholt Mittelafstand: 2 km zwemmen, 90 km fietsen, 20 km lopen

René de Jager 4.55.32

TT run Assen, 16-6-2012

Gert Hekman 3 ronden = 13 km 56.45
Herman Bouwhuis 5 ronden = 22 km 1.47.28

Halve marathon Zwolle, 9-6-2012

Herman Bouwhuis 1.38.21
René Elzinga 1.40.44
Gert Staarman 1.42.42
Dick Dubbink 1.44.50
Maarten Koelman 1.47.40
Marjan Sanderman 2.02.47
Jeanet Reekers 2.02.47

Ter Steege Rijsserbergloop, Rijssen, 9-6-2012

5 km
Jan Hankamp 19.25
Jan Kamphuis 19.53
Roelof Veurink 22.17

Twenterandrun, 1-6-2012, Vriezenveen

5km 10 km
Jan Hankamp 19.16 Jerry de Jong 37.28
Jan Schuurs 19.55 Erik Fokke 37.48
Jan Joost Kerssies 22.03 Gert Hekman 38.56
Dick Dubbink 22.24 Jan Kamphuis 40.28
Bertine Olthof 26.09 Fokke Winde 43.10
Wim de Goeijen 26.24 Gert Staarman 43.33
Rita Knol 27.42 Maarten Koelman 45.30
Diana Hendriks 28.03

Station tot Stationloop, 16 km,  30 mei 2012, Ommen

Jerry de Jong 1.03.31
Bert Luchies 1.04.45
Gert Hekman 1.09.16
Henk Enoch 1.09.43
Jan Kamphuis 1.09.48
Jan Schuurs 1.12.40
Gert Staarman 1.15.23
Ben Davenschot 1.17.48
Dick Dubbink 1.18.53
Roelof Veurink 1.20.24
Jeanet Reekers 1.21.17
Ria Spoor 1.26.48
Eugenie ter Grote 1.31.17
Marjan Sanderman 1.32.00
Bertine Olthof 1.33.37
Jacqueline Davenschot 1.37.43
Bernadien Bakhuis 1.43.46

UT-Triathlon, 13 mei 2012, Enschede

1/8 triathlon
René de Jager 1.00.50
Jerry de Jong 1.02.58
Ilona Bolks 1.16.44

Oranjeloop, 30 april 2012, Hoge Hexel

5 mijl
Jerry de Jong 28.48 1e H40
Herman Bouwhuis 33.59
Jeanet Reekers 35.28 1e D35

Marathon Enschede, 22 april 2012

Halve marathon          10 km
Jerry de Jong 1.24.03 3e M45          Jan Joost Kerssies     49.37
Gert Hekman 1.32.15
Jan Hankamp 1.34.40
Jan Kamphuis 1.34.40
Harry Zweers 1.35.01
Gert Staarman 1.42.32
Jeanet Reekers 1.46.19

Cityrun Hardenberg, 20 april 2012

5 km 10 km
Jan Hankamp 20.00 Bert Luchies 40.07
Jan Kamphuis 21.45
Marjan Sanderman 25.51
Gerlinde Hekman 29.08

Halve marathon Ommen, 14 april 2012

Henk Enoch 1.32.14 10 km
Tony Ruiter 1.36.10 Jan Hankamp 42.08
Fokke Wind 1.37.12 Jan Kamphuis 42.26
Marieke ten Brinke 1.38.58 Gert Staarman  46.03
René de Jager 1.38.59
Herman Bouwhuis 1.39.48
Bram Meijer 1.46.08
Marjan Sanderman 2.04.07
Hans Hoekman 2.07.12
Henriëtte Bosch 2.18.12

Hengelo, 9 april 2012

15 km
René de Jager 59.49
Gert Staarman 1.12.09

Landalloop Hellendoorn, 31 maart 2012

15 km
Henk Enoch 1.07.22
Jan Schuurs 1.08.16
Herman Bouwhuis 1.12.59

Haaksbergese Engelse Mijlenloop, 24 maart 2012

10 Engelse mijl
Jerry de Jong 1.01.49
Gert Hekman 1.07.51
Jan Schuurs 1.09.53
TonyRuiter 1.09.54
Fokke Wind 1.11.55
Marieke ten Brinke 1.13.09
Jeanet Reekers 1.18.15
Eugenie ter Grote 1.27.52
Bertine Olthof 1.32.50

Wintertriathlon, Enschede, 24 maart 2012

5 km Lopen, 20 km Fietsen, 10 km Schaatsen
Bert Luchies 1.21.18

Lageveldloop 17 maart 2012, Vriezenveen

10 km
Erik Fokke 38.55 3e Hsen
Marjan Sanderman 50.52
Henriëtte Bosch 51.20

Zandstuvebosloop 10 maart 2012, Vroomshoop

5 km 10 km
Erik Fokke 19.35 Jerry de Jong 40.30 3e H40+
Jan Hankamp 20.25 3e H50+ Tony Ruiter 43.05 1e H50+
Jan Schuurs 21.18 Gert Hekman 43.17
Roelof Veurink 48.43 3e H50+
Jeanet Reekers 51.07 2e D35+
Eugenie ter Grote 55.12
Henriëtte Bosch 57.22
Marjan Sanderman 57.33

Brug tot brugloop 4-2-2012, Beerzerveld

9 km
René de Jager 36.06
Jerry de Jong 35.46
Jan Hankamp 38.03
Jan Kamphuis 38.04
Gert Staarman 39.32
Marieke ten Brinke 39.42
Roelof Veurink 40.18
Dick Dubbink 41.21
Jeanet Reekers 44.19
Hans Hoekman 47.32

3e Lageveldloop 4-2-2012, Wierden

10 km
Erik Fokke 41.30
Marjan Sanderman 58.03 2e D35+
Henriëtte Bosch 59.03 3e D35+

Holterbergcross/brandweercross 10 km, 28-01-2012

Jan Hankamp 41.35 3e
Jan Kamphuis 42.28 4e

3e Zandstuve Bosloop 14-01-2012, Vroomshoop

10 km 5 km
Bert Luchies 40.56 3e H40+ Erik Fokke 19.25 3e HSen
Jerry de Jong 41.11 Jan Hankamp 20.40 3e H50+
Erik Fokke 41.15 Jan Schuurs 21.06 2e H40+
Gert Hekman 44.13 Marieke ten Brinke 22.09 1e DSen
Jan Kamphuis 47.02 3e H50+ Gert Staarman 22.33
René de Jager 47.02 Henk Spoor 24.42
Ben Davenschot 47.02 Ria Spoor 26.49 3e DSen
Fokke Wind 47.09
Marieke ten Brinke 48.04 2e DSen
Marc Kosse 50.44
Jeanet Reekers 51.25 2e D35+
Marjan Sanderman 56.51
Eugenie ter Grote 57.30
Bertine Olthof 58.10
Henriëtte Bosch 1.00.51