Uitslagen 2017-2018


                ZANDSTUVE BOSLOOP, DEN HAM, 13 JANUARI 2018
                              UITSLAGENLIJST

      J-9, 1500 METER                                        
    1 Nout Meijer            08 ACO Van Elderen          6:36     6:34
    2 Henk van Goor          10 Daarlerveen              7:08     7:07
    3 Thijmen Poelarends     09 Vroomshoop               7:31     7:29
    4 Thies Koekkoek         09 ACO Van Elderen          7:55     7:53
    5 Thijmen Lamberink      09 Gramsbergen              8:33     8:31
    6 Maro Fokke             13 Vroomshoop              11:07    11:04
                                                             
      M-9, 1500 METER                                        
    1 Naëll Huijsmans        07 Atletics Nijverdal       6:02     6:02
    2 Nora Boer              09 ACO Van Elderen          6:31     6:30
    3 Emma Duval             09 ACO Van Elderen          7:18     7:18
    4 Yinthe Buitenkamp      10 ACO Van Elderen          7:24     7:22
    5 Julynn Huijsmans       09 Atletics Nijverdal       7:46     7:45
    6 Lindy Kramer           09 ACO Van Elderen          8:13     8:11
    7 Fay Poelarends         10 Vroomshoop               9:19     9:16
    8 Annemijn Poelarends    11 Vroomshoop               9:37     9:34
                                                             
      J-12, 1500 METER                                       
    1 Mika Keizer            07 De Sprinter              5:56     5:56
    2 Bjorn Bruinsma         06 Atletics Nijverdal       6:00     5:59
    3 Wessel Koekkoek        07 ACO Van Elderen          6:17     6:16
    4 Mikel Berenst          05 Vroomshoop               6:20     6:19
    5 Troy Lee Harms         05 Emlichheim (Dui)         6:39     6:38
                                                             
      M-12, 1500 METER                                       
    1 Esmee Vis              05 De Gemzen                6:01     6:01
    2 Janne Nijhof           04 Marathon Pim Mulier      6:01     6:01
    3 Janneke Meinen         06 ACO Van Elderen          6:32     6:31
    4 Jasmijn Lamberink      07 Spurt '88                6:40     6:39
    5 Loes Koelman           06 Vroomshoop               6:41     6:39
    6 Nina Ibbenhorst        08 Vriezenveen              6:48     6:48
    7 Romee Kramer           05 ACO Van Elderen          7:05     7:05
    8 Iris Vorderman         07 Daarlerveen              7:11     7:10
    9 Resa Keizer            06 Ruinerwold               7:12     7:12
   10 Mila Aman              07 Vriezenveen              7:16     7:16
   11 Denise Winkelaar       06 Hoogeveen                7:18     7:18
   12 Noor van den Enk       06 ACO Van Elderen          8:48     8:46
   13 Sanne Lamberts         08 Vroomshoop               9:37     9:35
                                                             
      J-15, 1500 METER                                       
    1 Rik Michiel Meinen     04 ACO Van Elderen          5:27     5:26
    2 Bram Koelman           05 Vroomshoop               5:37     5:36
                                                             
      M-15, 1500 METER                                       
    1 Lena Nijhof            03 Marathon Pim Mulier      7:25     7:24
    2 Rilana Lamberink       04 Gramsbergen              7:34     7:33
                                                             
      MSEN, 5 KILOMETER                                      
    1 Nick Marsman           97 ACO Van Elderen         16:58    16:58
    2 Gertin Roke            91 ACO Van Elderen         17:45    17:45
    3 William van Eeken      94 ACO Van Elderen         17:48    17:48
    4 Robert Gerritsen       86 ACO Van Elderen         17:53    17:53
    5 Michiel Veldman        86 ACO Van Elderen         18:19    18:19
    6 Maarten Koggel         88 ACO Van Elderen         18:46    18:45
    7 Marc Bakker            94 Ommen                   19:17    19:16
    8 Peter Oldenhuis        86 Vriezenveen             19:23    19:22
    9 Evert Teunis           96 Vriezenveen             20:26    20:25
   10 Juan Oldehinkel        01 Spurt '88               21:03    21:03
   11 Nick Schuurs           93 Den Ham Ov              21:20    21:20
   12 Mink de Jong           01 Vroomshoop              21:45    21:44
   13 William Dubbink        84 Daarle                  22:15    22:14
   14 Erik Fokke             78 SV Sportlust            22:24    22:23
   15 Marcel Heuver             Hardenberg              23:14    23:10
   16 Joris Bosch            84 Sportlust/Loopgroep     23:29    23:27
   17 Christian Baarslag     81 Hardenberg              23:32    23:27
   18 Jos Scholten           87 Vriezenveen             24:41    24:39
   19 Dennis Bloemert        87 Staphorst               24:41    24:38
   20 Henri Willems          84 Beerzerveld             24:57    24:51
   21 Gerwin Dubbink         83 Den Ham Ov              25:06    25:01
   22 Berto Ibbenhorst       80 Vriezenveen             25:24    25:18
   23 Jos Veldhuis           88 Sportlust/Loopgroep     26:21    26:14
   24 Erik Zagers            79 Hardenberg              26:49    26:45
   25 Roy Leemhuis           78 ACO Van Elderen         27:00    26:56
   26 Peter Timmer           92 Hardenberg              29:24    29:19
   27 Jos Wind               89 Rouveen                 31:08    30:59
   28 Levi Poelarends        07 Vroomshoop              32:40    32:34
   29 Arjan Poelarends       80 Vroomshoop              32:41    32:33
                                                             
      M40, 5 KILOMETER                                       
    1 Peter Bruinsma         71 Atletics Nijverdal      19:07    19:06
    2 Henry Toerse           70 Balkbrug                21:32    21:31
    3 Dirk Nijmeijer         74 Dalen                   22:34    22:31
    4 Matthijs van Dokkum    76 Ommen                   22:38    22:38
    5 Marc Wekamp            69 Beerzerveld             24:06    24:02
    6 René Hemstede          72 Hardenberg              24:10    24:05
    7 Harrie Bloeming        68 Sportlust/Loopgroep     26:43    26:39
    8 Jan Kwakkel            70 Vroomshoop              28:16    28:11
    9 Berthil Lamberts       69 Sportlust/Loopgroep     28:53    28:51
                                                             
      M50, 5 KILOMETER                                       
    1 Melchior van de Pol    67 AV '34                  19:32    19:32
    2 Roelof Hutten          57 Spurt '88               21:25    21:24
    3 Hilbrand vd Belt       64 Collendoorn             21:47    21:45
    4 Andre Nij Bijvank      59 Haarle gem Hellendoo    22:00    21:59
    5 Bert Busman            67 Spurt '88               22:13    22:11
    6 Bernhard Kootstra      67 Dalfsen                 22:32    22:30
    7 Erik Nijhof            65 Marathon Pim Mulier     22:44    22:43
    8 Roelof van der Velde   58 ACO Van Elderen         22:54    22:52
    9 Bennie Geerdink        61 Almelo                  23:25    23:23
   10 Geert Berkhof          60 Westerhaar-Vriezenv     23:38    23:35
   11 Anne Marsman           67 ACO Van Elderen         23:41    23:37
   12 Jan Schutte            68 Sibculo                 24:01    23:58
   13 Jan Schuurs            64 Sportlust/Loopgroep     24:12    24:07
   14 Roel Otten             64 Spurt '88               24:22    24:19
   15 Erik Botter            66 Spurt '88               24:29    24:26
   16 Rob Somsen             67 Vechtdallopers          24:46    24:44
   17 Andrew Beltau          68 Hardenberg              25:36    25:29
   18 Tony Ruiter            62 Den Ham                 25:57    25:50
   19 Theo Oldehinkel        66 Spurt '88               26:07    26:04
   20 Jan Boeve              66 ACO Van Elderen         26:13    26:08
   21 Henk Akkerman          52 Staphorst               26:30    26:26
   22 Henk Laarman           56 Nieuwleusen             26:56    26:50
   23 Maarten Koelman        66 Vroomshoop              27:11    27:07
   24 Henk Willems           56 Gramsbergen             27:40    27:34
   25 Aad van Benten         58 Hardenberg              28:20    28:16
   26 Henk Spoor             56 Vroomshoop              28:46    28:39
                                                             
      VSEN, 5 KILOMETER                                      
    1 Aline Kootstra         94 ACO Van Elderen         20:24    20:23
    2 Yvonne Meijer          79 ACO Van Elderen         20:46    20:46
    3 Jolanda Dijk           86 ACO Van Elderen         21:26    21:25
    4 Rianne Niewold         90 Punthorst               24:54    24:49
    5 Bertine Hoeve          86 Punthorst               27:29    27:25
    6 Jolanda Winters        80 Beerzerveld             27:48    27:44
    7 Famke Zandman          85 Tubbergen               29:32    29:25
    8 Iris Ruiter            94 Den Ham Ov              31:59    31:52
                                                             
      V40, 5 KILOMETER                                       
    1 Fiona Grootoonk        75 Hardenberg              25:59    25:57
    2 Marjanne van Blanken   68 Nieuwleusen             27:01    26:58
    3 Ineke Nawijn           69 Spurt '88               27:22    27:20
    4 B van Haarst           73 Vroomshoop              27:47    27:43
    5 Henriët van Nuil       70 Westerhaar-Vriezenv     28:16    28:11
    6 Linda Gerrits          75 Sportlust/Loopgroep     28:26    28:20
                                                             
      V50, 5 KILOMETER                                       
    1 Agnes Doedens          63 Schalkhaar              24:16    24:14
    2 Gerda Nij Bijvank      58 Haarle gem Hellendoo    27:01    26:59
    3 Jacqueline Davenschot  67 Sportlust/Loopgroep     28:44    28:42
    4 Rona Meijer            63 Lutten                  28:48    28:46
    5 Henny van der Meer     66 Spurt '88               29:14    29:06
    6 Helma Bloemert         67 Staphorst               29:29    29:26
    7 Jeanet Reekers            Daarlerveen             33:36    33:29
    8 Rita Knol              65 Sportlust/Loopgroep     33:36    33:29
    9 Reina Berends          66 Vroomshoop              40:03    39:55
                                                             
      MSEN, 10 KILOMETER                                     
    1 Bert de Boer           87 Staphorst               37:47    37:45
    2 Hilco Huisjes          82 ACO Van Elderen         38:16    38:15
    3 Henry Visscher         81 Rouveen                 39:19    39:18
    4 Remco Akse             93 BB lopers               39:24    39:24
    5 André Brakke           85 Staphorst               40:45    40:44
    6 Rob Kunst                 Vriezenveen             41:13    41:11
    7 Niek Dam               87 Lutten                  43:32    43:31
    8 Mark Ekkel             84 Vroomshoop              43:48    43:47
    9 Johan de Gooijer       88 Hardenberg              44:05    44:02
   10 Emiel Winkler          83 Hasselt                 45:32    45:29
   11 Robin Brands           81 Bergentheim             47:14    47:09
   12 Johan Kooiker          85 Rouveen                 47:34    47:31
   13 Arjan Hutten           82 Dedemsvaart             47:52    47:48
   14 Gerard Meijerink       80 Vroomshoop              47:53    47:48
   15 Jetsko Borg               Onstwedde               49:11    49:08
   16 Jan Jansen             84 Vroomshoop              49:21    49:18
   17 Bert-Jan Zandman       83 Tubbergen               50:13    50:06
   18 Harald Maneschijn      83 Den Ham Ov              50:13    50:06
   19 Gert Jan Tuller           Hardenberg              50:26    50:20
   20 Chris Willems             Bergentheim             51:21    51:15
   21 Arnold Timmerman       86 Rouveen                 52:30    52:27
   22 Daniël van der Vegt    95 Den Ham Ov              52:32    52:23
   23 Lars de Weert          95 Den Ham Ov              52:32    52:23
                                                             
      M40, 10 KILOMETER                                      
    1 Henk Smalbrugge        73 Salland                 36:37    36:36
    2 Edwin Schrik           69 Zwolle                  40:43    40:41
    3 Wilco Mars             68 ACO Van Elderen         42:35    42:33
    4 Henkjan van Goor       72 Daarlerveen             43:46    43:46
    5 Serge Hofkamp          75 Ommen                   43:49    43:45
    6 Bennie Akkerman        69 Rouveen                 44:02    44:00
    7 Bart Stevens           74 Dalfsen                 44:52    44:51
    8 Ben Smith              74 Spurt '88               44:58    44:54
    9 Karel Prins            69 Veeningen               46:36    46:34
   10 Edwin Gerrits          77 Vroomshoop              46:45    46:41
   11 Edward Olthof          72 Vroomshoop              49:22    49:20
   12 Dinand Getkate         70 Ommen                   51:02    50:56
   13 Christiaan Kuiper      76 Bruchterveld            51:48    51:43
   14 Theo Salomons          68 Spurt '88               52:59    52:52
   15 Ferdinand Dam          74 Daarlerveen             58:01    57:58
   16 D. Lotterman           70 Bruchterveld          1:02:53  1:02:47
                                                             
      M50, 10 KILOMETER                                      
    1 Aje Niks               62 Sportlust/Loopgroep     42:21    42:20
    2 Wim Matel              62 Spurt '88               45:18    45:17
    3 Jan Eikelboom          65 ACO Van Elderen         45:35    45:33
    4 Peter Visscher         65 De Wijk                 48:00    47:56
    5 Wil Derks              61 Ommen                   49:34    49:28
    6 Henk Enoch             62 Den Ham Ov              49:40    49:35
    7 Nico Leussink          56 SISU                    53:28    53:24
    8 Dick Remmers           63 ACO Van Elderen         53:40    53:34
    9 Jan Altena             53 Bruchterveld            54:04    53:59
   10 Henk Pieters           67 Nijverdal               54:23    54:18
   11 Chris Doldersum        54 Westerhaar-Vriezenv     54:54    54:51
   12 Henk Winkelaar         50 Hasselt                 58:38    58:33
   13 Jaap Neele             57 Hardenberg            1:01:34  1:01:27
   14 John Mulder            60 Dalfsen               1:09:27  1:09:20
                                                             
      VSEN, 10 KILOMETER                                     
    1 Ilona Bolks            83 Sibculo                 49:40    49:36
    2 Sabine Nijstad         93 HAC '63                 50:51    50:48
    3 Judith Vogelzang       89 Ommen                   58:45    58:42
    4 Lisette Willems        95 Kampen                1:11:27  1:11:19
                                                             
      V40, 10 KILOMETER                                      
    1 Saskia Schutte         72 Cialfo                  45:25    45:23
    2 Gerda Akkerman         68 Rouveen                 53:28    53:26
    3 Geke Tempelman         70 Vechtdallopers          55:23    55:20
    4 Annemarie Wessels      69 ACO Van Elderen         56:02    55:56
    5 Sandra Berenst         71 Sportlust/Loopgroep   1:07:15  1:07:11
                                                             
      V50, 10 KILOMETER                                      
    1 Anne van Schuppen      60 Cialfo                  44:09    44:08
    2 Jacqueline t Brummelhu 65 HAC '63                 58:52    58:48
    3 Alma de Weerd          54 Den Ham               1:04:09  1:04:03

Deze wedstrijd is onderdeel van de 
Vechtdalcrosscompetitie. 
De laatste wedstrijden is de 
Aco van Elderen Crossloop op 17-02-2018

                       www.loopgroep-dezandstuve.nl
                      www.vechtdalcrosscompetitie.nl